Hakkımızda

 

Biz Kimiz? 

Unitas, gücünü farklı alanlarda uzmanlığı olan danışmanlarından ve güncel teknolojilere hakim teknik personelinden alan yeni nesil bilgi teknolojileri ve danışmanlık firmasıdır. Çağa uygun bütüncül danışmanlık anlayışımız, farklı sektörlerdeki danışanlarımıza A’dan Z’ye bir danışmanlık hizmeti sunmayı gerektirmektedir. Bu anlayışla, farklı sektör ve alanlardan danışanlarımıza kaliteli ve doğru hizmeti vermekteyiz.

Günümüzde bilgiye doğru biçimde ulaşılması kadar, o bilginin nasıl kullanılacağı da büyük önem taşımaktadır. Şirketimiz, danışanlarına ihtiyaçları oldukları desteği vermenin yanında, onlara bu bilginin kullanımı konusunda da yardımcı olmaktadır.

Unitas

Neden Unitas?

01

Bütüncül Yaklaşım

Unitas olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını bütüncül bir yaklaşım ile ele alıyoruz. Yeni nesil danışmanlık anlayışımızla ve farklı branşlarda uzmanlıkları olan kişilerle konuyu A’dan Z’ye değerlendirip müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.  Entegre danışmanlık ve bilgi teknoloji hizmetimizle işletmelerin sürdürülebilir büyüme hedeflerine katkıda bulunuyoruz.

02

Alanında Uzmanlık

Unitas, gücünü uzmanlarından alır. Mevzuata  ve sürece hakim farklı alanlarda uzmanlıklara ve tecrübeye sahip danışmanlarımızla sizin adınıza süreci yönetmekteyiz. Güncel teknolojilere hakim ekibimizle bilgi teknolojileri ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

03

Doğru Yönlendirme

Unitas olarak işletme yada yatırımcının mevcut durumunu doğru analiz etmekte, analiz sonucuna göre doğru stratejiyi belirlemekte ve doğru bilgi akışını ve yönlendirmeyi sağlamaktayız.

Projenizle İlgili Bizimle İletişime Geçin!